NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   12. narozeniny Černého divadla HILT o půlnoci in Praha


   • 12. narozeniny Černého divadla HILT o půlnoci Photo #1
   1 of 1
   July 19, 2019

   Friday  11:30 PM

   Výstaviště 415
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   12. narozeniny Černého divadla HILT o půlnoci

   Jste srdečně zváni k 12. výročí existence Černého divadla HILT a zároveň jejich první open air představení! Dobrovolné vstupné. 12. narozeniny oslavíme přesně ve 12 v noci!Jediné české divadlo nominované na World Theatre Olympics 2018 a zároveň na této Světové divadelní olympiádě v Indii skončilo se dvěma oceněními mezi soubory z celého světa.Na zatemněném jevišti nejsou černě odění herci proti černému pozadí vidět. Zato rekvizity, předměty a objekty, osvětlené zdroji ultrafialového záření nebo pohyblivými bodovými reflektory a vedené herci, proti pozadí září. Tím se stávají schopné pohybu a tedy i vlastního osobitého života.Večerem provede jedinečný Pavel Krejčí! (uvidí tentokrát na dno vtipu? :-D )VIDEO a FOTO: https://www.hilt-theatre.cz/photo-and-video/ AKCE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/2413104845625347/

   Categories: Performing Arts

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near 12. narozeniny Černého divadla HILT o půlnoci. Book your stay now!