NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   KPI v náboru a onboardingu in Praha


   • KPI v náboru a onboardingu Photo #1
   1 of 1
   September 25, 2019

   Wednesday   9:00 PM

   135/14 Národní
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   KPI v náboru a onboardingu

   Stává se Vám, že kandidáti v procesu náboru přestanou komunikovat, nepřijdou na pohovor, nebo Vám "kývnou" na nabídku a nenastoupí? Abyste byli schopni důvody rozklíčovat, je třeba si něketeré hodnoty v procesu náboru a onbardingu dobře měřit a pak ještě lépe reagovat sadou opatření. Přijďte na toto téma neformálně diskutovat a vyměnit si své zkušenosti. Pokusíme se Vám přiblížit, několik základních KPI, které byste měli dobře znát a budeme společně diskutovat o Vašich řešeních. Rádi bychom na tomto semináři otevřeli větší prostor pro diskusi, kde bychom si společně vyměnili zkušenosti.  Seminářem Vás provede Štěpán Bartyzal a Jan Polák Na meetup Vás zve náborový software Recruitis, personální agentura BridgeWater a onboardingový software Clerbo.

   Categories: Other & Miscellaneous

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near KPI v náboru a onboardingu. Book your stay now!