NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   Nevhodný obsah? Děláme na tom in Praha


   • Nevhodný obsah? Děláme na tom Photo #1
   1 of 1
   October 24, 2019

   Thursday   7:00 PM

   7 U Sovových mlýnů
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Nevhodný obsah? Děláme na tom

   Když děláte standup, potřebujete mít nové věci. Ale nové věci musí někde zvyknout. Potřebujete skvělé místo a výborné publikum. Obojí máme. Místo je Werichova vila. Na rozdíl od většiny klubů se zde nevystupuje ve sklepě, ale na půdě. Je to intimní, a přitom velkorysý prostor, kde se cítíme dobře. Kde se i vy budete cítit dobře. A tím jsme u druhého bodu. Výborné publikum. Ano, jste to VY. Máme vás rádi a děkujeme vás, že na naše představení chodíte. Za to vám ve Werichovce budeme ukazovat to nejlepší, na čem právě pracujeme. Někdy to budou věci hotové, jindy rozdělané a někdy třeba i trochu nedodělané. Experimenty i osvědčená show. A samozřejmě hosté a bourbon. Obojí nejvyšší možné kvality. Plus jedna nová věc: o přestávce vám nabídneme skvělé belgické pivo. Přímo na půdě ho bude servírovat pop-up nejlepších pražských belgických barů Gulden Draak a Kwak. V dobré teplotě a za dobré ceny. Přijďte do unikátního sálu na půdě Werichovy vily na Kampě, těšíme se na vás!

   Categories: Performing Arts

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Nevhodný obsah? Děláme na tom. Book your stay now!