NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   Plavání Slavia in Praha


   • Plavání Slavia Photo #1
   1 of 1
   May 28, 2019

   Tuesday   7:30 AM

   10b Vladivostocká
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Plavání Slavia

   Jedná se o pravidelný plavecký trénink pro svěřence Františka Schovala vždy od 7:30 do 8:30 ráno. V případě volných míst je trénink otevřený i veřejnosti. Cena jedné lekce je 250,-Kč, v ceně je vstup na bazén, rezervovaná dráha a služby trenéra. Zájemci mimo tréninkovou skupinu Františka Schovala mají první lekci na vyzkoušení a zvážení, zda jim to za tu cenu stojí, následující lekce si ale již musejí rezervovat v balíčku po 4 lekcích. Zkušební hodinu i balíček 4 lekcí si, prosím, rezervujte písemně zde: schoval@gmail.com, nikoli prostřednictvím tohoto formuláře. Členové skupiny mají možnost rezervovat si lekce jednotlivě přes tento formulář. Jak se stát členem skupiny najdete ZDE.

   Categories: Other & Miscellaneous

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Plavání Slavia. Book your stay now!