NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   Snídaně 4.0 Praha (#Snidane4_0) in Praha


   • Snídaně 4.0 Praha (#Snidane4_0) Photo #1
   1 of 1
   August 27, 2019

   Tuesday   8:00 AM

   10 Koperníkova
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Snídaně 4.0 Praha (#Snidane4_0)

   Průmysl 4.0 byl poprvé zmíněn už v roce 2011 jako součást nového konceptu neměcké hospodářské politiky. Tím započala 4. průmyslová revoluce, která je založena na konceptech a technologiích, jako jsou internet věcí (IoT), LPWAN sítě, robotizace, automatizace, umělá inteligence, digitalizace, agilita a další. O osm let později můžeme pozorovat, že vzniklo zajímavé technické zázemi, komunikační možnosti, ale nevidíme příliš mnoho reálných projektů, které by ukázaly správnou cestu.  Začít s průmyslem 4.0, digitálními inovacemi a internetem věcí nemusí být přitom tak složité, jak se může zdát. Existují již prošlapané cesty, jak s piloty digitálních inovací začít neinvazivně a doručit první výsledky již během týdnů a měsíců, bez ohledu na odvětví, ve kterém se pohybujete. #Snidane4_0 je dopoledne plné inspirace ze světa internetu věcí, přenosových technologií, průmyslu 4.0 a digitálních tipů na zvýšení produktivity, kde společně sdílíme ukázky reálných projektů, u kterých k inovacím již došlo. Přijďte, poslechněte si příběhy z praxe a diskutujte o těchto tématech. To vše při dobré snídani. Proč se zúčastnit? Potkáte se s lidmi, kteří řeší podobné výzvy jako vy, společně můžete sdílet své zkušenosti a diskutovat. Na reálných ukázkách projektů se dozvíte, jak s digitálními inovacemi začali v jiných firmách, jaké mají výsledky a jak můžete začít i vy. Dozvíte se o možnostech internetu věcí, přenosových technologiích, digitálních tipech pro zvýšení produktivity i o konkrétích technologiích, které můžete využít. Dobře posnídáte a nastartujete úspěšný den. Získáte inspiraci, jak s digitálními inovacemi začít i u vás ve firmě. Na co se můžete těšit 27. srpna? Pilotní IoT projekty ve společnosti IFRAMIX, člena francouzské skupiny CCPA Zavedení systému ANDON ve ŠKODA AUTO LPWAN technologie a jak to bude s 2G sítěmi Výuka digitálních dovedností na Unicorn College Tipy a triky pro zvýšení produktivity Spíkři:  Karel Dohnal (obchodní a technický ředitel IFRAMIX), Otmar Brancuzský (prorektor pro pedagogiku na Unicorn College), Pavel Hübner, Tomáš Morava a Alan Fabik (HARDWARIO) Kde se potkáme? Snídaně 4.0 se bude konat v pražském Impact Hubu, a to konkrétně ve vinohradské K10. Jde o krásnou vilu na Vinohradech, ve které byl původní historický interiér jemně doplněn o moderní prvky. Skvělé, inspirativní místo. Cena Jednotná cena je 490 Kč. Napište nám na ask@hardwario.com, pokud vás zajímají možnosti individuální nebo množstevní slevy. Firmy, které se, mimo jiných, už zúčastnily Časté dotazy Koná se #Snidane4_0 i jindy a v jiných městech? Ano, další snídaně se budou konat v různých městech v Česku, na Slovensku, Velké Británii a Německu. Sledujte náš profil na Eventbrite, kde najdete registraci na tyto i další termíny. Je potřeba si vzít něco sebou? Důležitá je především dobrá nálada a chuť dozvědět se něco nového, případně se podělit o vlastní zkušenosti.

   Categories: Science

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Snídaně 4.0 Praha (#Snidane4_0). Book your stay now!