NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   Snídaně s Matrikon 16.05. in Praha


   • Snídaně s Matrikon 16.05. Photo #1
   1 of 1
   May 16, 2019

   Thursday   8:30 AM

   Radlická 714/113a
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Snídaně s Matrikon 16.05.

   Víte, jaký je nejpoužívanější standard v oblasti průmyslové konektivity? Jak snadno a bezpečně přepojit vzdálené výrobní jednotky / podniky? Jak jednoduše sbírát, ukládát a reportovat data o výrobě, kvalitě nebo výkonu? Odpovědi na tyto a další otázky radi zodpovíme na nami organizované snídani s Matrikonem. Snídaně jsou kombinací prezentace, diskuse a demonstrace produktů. Cílem je představit vám řešení Matrikon pro průmyslovou konektivitu a možnosti jejich využití ve vašich projektech. Kromě nových informací získáte také rozšířenou demo licenci vybraných produktů, bezplatné poradenství a také možnost slevy na populárni školení OPC UA Těšíme se na setkání s Vámi již 16. května v 8:30. Zastávka metra Nove Butovice vzdálená 5min chůze od místa konání. Parkování je možné v OC Nove Butovice, 3 hodiny zdarma. Vzdáleno 2min pěšky. V případě dotazů prosím kontaktujte: Daniel Šidlík Sales support daniel.sidlik@kfb.sk +421903692317

   Categories: Science

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Snídaně s Matrikon 16.05.. Book your stay now!