NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Czech Republic

  Recent Locations

   TiNG + AneboAfro (10 let + křest alba) + Hravé Hlasy in Prague


   • TiNG + AneboAfro (10 let + křest alba) + Hravé Hlasy Photo #1
   1 of 1
   May 14, 2019

   Tuesday   8:00 PM

   Vodičkova 36
   Prague, Czech Republic 110 00

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   TiNG + AneboAfro (10 let + křest alba) + Hravé Hlasy

   Tři živé kapely (TiNG, AneboAfro, Hravé Hlasy) a pestrobarevná cesta kolem světa s mnoha hudebními styly (reggae, afro, ska, balkan, latino, acappella) během jednoho večera!

   TiNG je osmičlenná mezinárodní banda působící v Praze. Kapela si vytvořila unikátní styl, který vychází z rozdílných původů muzikantů a také z rozdílných žánrů (swing, reggae, ska, gypsy, dancehall, drum ‚n bass, hip-hop), které kombinují. Smícháním všeho dohromady kapela připravila značně pestrý koktejl, který do sebe kopnete na jeden zátah! Frontmanem kapely je zpěvák a multiinstrumentalista MC Turner, který po několika letech strávených na cestách po světě zakotvil v České Republice. Za své debutové album Man vs Wild získala kapela cenu Anděl v žánru ska & reggae.

   AneboAfro je devítičlenná hudebně-taneční kapela z Bamako, Prahy a Kadaně. Každý z členů hraje na několik nástrojů, čehož kapela využívá k dosažení zvukové pestrosti a nečekaným změnám v aranžích skladeb. Základem rytmiky jsou tradiční západoafrické bubny (djembe, dundun, sangban, kenkeni), které se prolínají v africké polyrytmii a vytváří taneční groove. Nad africkými rytmy zní melodické nástroje (kytara, balafon, klávesy, dechová sekce) a vícehlasý zpěv inspirovaný nejen Afrikou. Kapela zpívá v afrických jazycích Bambara a Susu a také česky, francouzsky a anglicky. Frontmanem kapely je charismatický zpěvák, showman a tanečník Abdul Traore (Mali), který do repertoáru přináší též moderní africké vlivy a autorské texty. Vystoupení AneboAfro je nabité živelnou energií i díky výrazné vizuální složce, kterou představují divoké a svůdné africké tance. Kapela vystupuje v originálních afrických kostýmech a maskách, aby diváky plně vtáhla do atmosféry africké oslavy. Během tohoto večera oslaví AneboAfro 10 let na scéně a zároveň pokřtí své druhé album Djoko Djouku. AneboAfro vystoupí ve speciální velké sestavě včetně mnoha hostů a bývalých členů. Přijďte si užít podmanivé africké melodie, taneční show a rytmickou smršť, která vás zaručeně nenechá sedět! :)

   Hravé hlasy – tvořivý sbor LuHawy Goldin (Yellow Sisters), který se svým všeprostupujícím melodickým vlněním dotkne vaší duše. Hravé Hlasy o sobě říkají: „Náš repertoár tvoří především písně z vlastní tvorby. Tématicky se dotýkáme přírody a přírodní spirituality, překvapujeme posluchače i sami sebe, kolik zajímavých zvuků hlas dokáže, když si hrajeme… vylaďujeme tóny, brousíme techniku, tvoříme nové písně, improvizujeme. Každý je sám sebou, přesto všichni dohromady……právě odlétáme na Venuši, poleťte taky.“

   O warm-up a after-party se postará RSB (Reggae Sound Buštěhrad).
   Web umělcew Akce na Facebookuw

   Cost: Předprodej pokladna Lucerna Music Baru: 200 - Předprodej na webu Lucerna Music Baru: 213 - Cena na místě: 260 - Předprodeje: Pokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal

   Categories: Concerts & Tour Dates | Nightlife & Singles

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near TiNG + AneboAfro (10 let + křest alba) + Hravé Hlasy. Book your stay now!