NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   Vyrob si kvantovou deskovku u Průši in Praha


   • Vyrob si kvantovou deskovku u Průši Photo #1
   1 of 1
   October 5, 2019

   Saturday  10:00 AM

   188/7A Partyzánská
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Vyrob si kvantovou deskovku u Průši

   Super příležitost pro makery, malé i velké, kteří se chtějí naučit jak snadné je dnes tisknout na 3D tiskárně nebo jak ovládat laser pro řezaní nebo gravírování. Během tří hodin zvládnete: 1) vytvořit si vlastní model pro 3D tisk2) základní ovládání 3D tiskárny3) přípravu zdrojových dat pro laser... a samozřejmě si také vyrobit vlastní deskovou hru ENTANGLION.   Entanglion si můžeš s chutí zahrát, a zkusit tak se spoluhráčem sestavit kvantový počítač. Hra tě seznámí s jeho základními principy a umožní ti nahlédnout do budoucnosti super rychlých počítačů. A ani nemusíš být jaderný fyzik :) Workshop je vhodný pro všechny.  Jediné, co budete potřebovat je chuť tvořit a vlastní notebook.

   Categories: Science

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Vyrob si kvantovou deskovku u Průši. Book your stay now!