NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × Prague

  Recent Locations

   Vyrob si kvantovou deskovku u Průši in Praha


   • Vyrob si kvantovou deskovku u Průši Photo #1
   1 of 1
   November 15, 2019

   Friday   6:00 PM

   188/7A Partyzánská
   Praha, Czech Republic

   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   Vyrob si kvantovou deskovku u Průši

   Super příležitost pro makery, malé i velké, kteří se chtějí naučit jak snadné je dnes tisknout na 3D tiskárně nebo jak ovládat laser pro řezaní nebo gravírování. Co si za tři hodiny odnesete? 1) Schopnost vytvořit si vlastní model pro 3D tisk2) Umět základní ovládání 3D tiskárny (sami si svůj model vytisknete)3) Zvládnutí přípravy zdrojových dat pro laser a gravírování žetonu... a samozřejmě si také stihnete vyrobit vlastní deskovou hru ENTANGLION, kterou v ČR jinak nekoupíte. https://www.thegamecrafter.com/games/entanglion1 ENTANGLION je první kvantová open-source desková hra na světě. Je pro dva hráče, kteří spolu musejí spolupracovat. Cílem hry je znovu postavit kvantový počítač z davné doby. Entanglion si můžeš s chutí zahrát, a zkusit tak se spoluhráčem sestavit kvantový počítač. Nesmí vás ale odhalit obranné mechanismy, které mají za úkol kvantové součásti střežit! Hra tě seznámí se základními pojmy z kvantových počítačů a umožní ti nahlédnout do budoucnosti těchto zajímavých počítačů. A ani nemusíš být kvantový fyzik :) Workshop je vhodný pro všechny co rádi tvoří nebo si rádi hrají :)  Jediné, co budete potřebovat je chuť tvořit a vlastní notebook.

   Categories: Science

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near Vyrob si kvantovou deskovku u Průši. Book your stay now!